inter|meediumi sünd ja tagasiside

Blogi

Kommenteeri
Kuigi Covid-19  võtab meilt palju, annab see ka võimalusi. inter|meedium on unikaalne võimalus  õppida  kultuuriinimestelt nende parimaid nippe. Ja vastutasuks toetada loomeinimesi sel vahepealsel, intermediaarsel ajal.
Paljud soovivad oma igapäevase töö raames ja ehk ka seltskondlikult hiilata lavakõnes, raamistada oskuslikult oma tekste, loovalt kirjutada, kujundada ilumeelega kodu ning osata paremini keskenduda ja samas olla ümbritsevast teadlikum. Kunstnikud tegelevad selliste oskuste arendamisega oma tee algusest peale. Eneseväljendusest ja isiklikust arengust saabki kunst ju alguse. Miks siis mitte õppida neid oskusi just kunstnikelt, kelle maagia seisneb ka tavaelus nii vajalike praktikate meisterlikus valdamises.

Me arvame, et just kriisiajal on kultuur see, mida peaks toetatama. Ja toetataksegi. Kuid kuna kriisi tõelisest mahust ja järelmitest saame aimu alles aastate pärast, on kõige ümber palju hägu. Et ei juhtuks, et end viis aastat arendanud näitlejate ainus võimalus oleks oma õpitut rakendada turul valvurina ja et muusikute perekonnad suudaksid ka pärast kuut kuud kodulaenu maksta, siis parem kasutame 21. sajandi tehnoloogiaid ja inimeste uudishimu, et  luua nii meile kui kultuuritegelastele uut väärtust - uusi teadmisi ja uusi väljendusvõimalusi veebikursuste näol.


inter|meedium on loodud kiiresti, sest  praegu on kõik eri-. Seega, palun, - nii mentorid kui Teadmisjanused - jagage meiega kommentaarides, meilitsi või helistades, mida te sellelt platvormilt ootaksite.

Lisa kommentaar

Email again: